Dopravné, ceny za dopravu dobírkových (doporučených) zásilek vycházejí ze současného sazebníku České pošty (poštovné) + „balné“, to je částka za obal, lepicí pásky, štítky do počítače, odvezení na poštu, atd + DPH. Dopravné připočítáváme ke každé zásilce. Dražší, větší a těžší zásilky zasíláme na dobírku (aby se neztratily). Konkrétní ceny a rozšířené ceníky zde budou co nejdříve doplněny.

I na Slovensko zasíláme zásilky doporučeně (s podacím číslem - aby se neztratily). Je to snadné. Z naší nabídky si vyberete a e mailem si vše potřebné objednáte. My zásilku zkompletujeme, zvážíme (kvůli poštovnému) a e mailem Vám pošleme informaci o výši částky, kterou nám uhradíte na náš účet v eurech 29 01 95  48 63 /2010, IBAN: CZ78 2010 0000 0029 0195 4863. Jakmile nám peníze na účet dorazí, zásilku Vám odešleme. Vzhledem k tomu, že se, z naší strany, jedná o převod peněz téměř bez poplatků, je to pro Vás ten nejlevnější způsob dopravy.

 

Dopravné, je uvedeno vždy včetně váhy obalu.

 

Tyto ceny vycházejí z poštovného České pošty.

Pište prosím čitelně a hlavně, i svoji zpáteční adresu a správný e mail.

Veškeré námi uváděné údaje jsou pouze INFORMATIVNÍ. Vyhrazujeme si právo změny kterékoliv ceny, množství semen v sáčku, atd. Za nedostupná osiva Vám zašleme odpovídající náhrady. Zde otištěné údaje jsou autorským majetkem AEV-VS. Jejich užívání, bez našeho písemného souhlasu, není dovoleno.

Semena si můžete objednat u: AEV-VS, Hlemýždí 20, Brniště, 471 29, mobil: 728 385 042, e mail: aev.vs@post.cz. 

Vedeme veškerá dostupná semena květin, zeleniny, léčivých rostlin a koření. 

Stálé zdraví, bohatou úrodu a krásné květiny Vám přejí pracovníci zásilkové služby AEV – VS. 

Děkujeme Vám za zájem o naší službu. Andrea Kliková 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)